Osiągnięcia

Pierniki wykonujemy od kilkunastu lat. Przez cały ten okres czasu staraliśmy się wyrabiać pierniki które możemy bez obaw dać do zjedzenia swoim dzieciom. Przygotowując pierniki według takich założeń od początku wiedzieliśmy, że aby wypiec dobre pierniki musimy użyć składników najlepszej jakości. Skład dobrej żywości zawsze jest podobny, najlepiej jak najkrótszy. W przypadku pierników sprawa jest bardzo prosta: mąka, miód, masło, cukier, przyprawa korzenna, soda, kakao i już. Tyle tylko trzeba aby powstał dobry piernik. Drugą sprawą na którą zawsze zwracaliśmy uwagę było pochodzenie składników, najlepiej dolnośląskie. Uważamy że im krótszą drogę składniki muszą przebyć tym lepiej i zdrowiej. Równie bardzo zależy nam na tworzeniu dolnośląskich pierników z dolnośląskich produktów. Taka filozofia, przywiązania do jakości i dolnośląskości składników zaowocowała na bardzo wielu polach. Jest nimi między innymi udział w kilku stowarzyszeniach i organizacjach ale i nagrody za osiągnięcia w zakresie wytwarzania naszych produktów.
Piernikarnia Wrocławska jest członkiem Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Szlaku Kulinarnego Smaki Dolnego Śląska, Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz była do 2022 roku członkiem sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Europa. Udział w tych organizacjach jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów i świadczonych usług.

Pierniki Wrocławskie są członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Europa, Szlaku Kulinarnego Smaki Dolnego Sląska i Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej 

W trakcie naszej działalności zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni i nagrodzeni. Największą wartość dla nas mają poniższe nagrody:
Najlepszy Smak Dolnego Śląska za piernik przekładany i I miejsce w Konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów za Bombę Legnicką.
Pierniki z Wrocławia, krótki skład, wysoka jakość, niepowtarzalny smak

Dziedzictwo Kulinarne to gwarancja dobrych składników i dobrej jakościPierniki Wrocławskie najlepszy piernik dla Ciebie

Smaki Regionów Bomba Legnicka Nagroda

Pierniki Wrocławskie Perła 2022 za najlepszy polski regionalny produkt żywnościowy

Od 2022 roku jesteśmy członkiem Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl