Serca

Prawie każdemu z nas, niezależnie od tego czy je pierniki często, czy zdarza się to tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia, pierniki kojarzą się z sercami. Piernikowe serce, serduszko z piernika, piernikowe serduszko, pierniczki serduszka, serce z piernika i można by tak mnożyć i odmieniać. Faktem jest, że słowa: piernik i serce zrosły się ze sobą w kulturze na przestrzeni wieków nierozerwalnie. Warto zwrócić uwagę, że duża część form piernikarskich od wieków służąca przygotowywaniu pierników ma kształt serca.
Z tego też powodu Pierniki Wrocławskie w swej podstawowej postaci występują w kształcie serduszek w różnych smakach i odmianach.
Serca z piernika są też chyba najczęściej wybieranym prezentem darowanym na różne okazje takie jak urodziny, imieniny, chrzciny czy śluby.
Połączenie kształtu serca z naszym pienikiem wykonywanym z dobrej, uczciwej i lokalnej maki, prawdziwego miodu pszczelego i masła ze personalizowanym zdobieniem stanie się doskonałym podarunkiem który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów i obdarowanych.
Poniżej mogą Państwo zobaczyć przykładowe realizacje powstałe w Piernikarni Wrocławskiej.

Piernikowe serce Piernikowe serce dla męża Serce z piernika dla męża Piernikowe serce na Dzień Niepdległości

W celu zamówienia indywidualnego wzoru piernikowego serca zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 606 566 266 lub za pomocą maila sklep@piernikiwroclawskie.pl lub po prostu do odwiedzenia nas w centrum Wrocławia przy ulicy Kurzy Targ 5 tuż obok rynku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl