Warsztaty Wyjazdowe

Piernikarnia Wrocławska w swojej ofercie posiada wyjazdowe warsztaty rękodzielnicze w zakresie sztuki wypieku i zdobienia pierników.
Spotkania organizujemy w szkołach, przedszkolach ale też domach kultury czy placówkach edukacyjnych oraz hotelach i pensjonatach. Polecamy tą formę warsztatów dla placówek prowadzących letnie bądź zimowe zajęcia w trakcie wakacji czy ferii zimowych. 
Tematyka warsztatów może być różnorodna ale zawsze dopasowana jest do pory roku, świąt, wydarzeń i bieżących okazji.
Szczególnie oczywiście polecamy zajęcia związane z tematyką świąteczną ale też dniem matki, babci, walentynkami itd.
W trakcie zajęć poza historią pierników i piernikarstwa poruszamy kwestie związane z produktami spożywczymi, ich składem, jakością i lokalnością.
Możemy zorganizować warsztaty w zakresie samego zdobienia jak też zdobienia i wypieku pierników.
Na warsztaty w zależności od potrzeb i ustaleń z zamawiającym przywozimy swój piekarnik, formy piernikowe, ciasto do odciskania pierników figuralnych, gotowe pierniki do zdobienia, worki cukiernicze z lukrem, pudełka do pakowania, wstążki.
Warsztaty prowadzimy na terenie Wrocławia, województwa dolnośląskiego i całego kraju.
Koszt warsztatów jest wyceniany indywidualnie i zależy od miejsca w którym mamy przeprowadzić warsztaty jak też ilości osób które wezmą udział w zajęciach.
W celu uzyskania wyceny warsztatów w Państwa siedzibie prosimy o kontakt pod numerem 602 609 504 lub mailem sklep@piernikiwroclawskie.pl

Wyjazdowe warsztaty piernikarskie   

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl