Piernikowe zajęcia w Piernikarni Wrocławskiej w styczniu

Piernikowe warsztaty kreatywne.
W trakcie tych zajęć nie będzie założenia jak ma wyglądać końcowy efekt Waszej pracy. Nie będzie też form do wyciskania pierników ani przygotowanych wcześniej kształtów do zdobienia.
Każdy uczestnik otrzyma porcję specjalnego piernikowego ciasta, które stanie się budulcem do stworzenia własnej piernikowej rzeźby oraz akcesoria niezbędne do zapakowania dzieła w ozdobne opakowanie.
Specjalność materiału polegać będzie na tym, że ciasto to w trakcie wypiekania nie będzie rosnąć, a więc uformowane kształty zostaną takimi samymi po wypieczeniu.
Otrzymane ciasto będzie można obrabiać dowolną metodą i tworzyć dowolne kształty, rzeźby i płaskorzeźby.
Jedynym ograniczeniami są wielkość blachy do piekarnika w którym będą wypiekane wasze dzieła.
Warsztaty potrwają około półtorej godziny
Koszt warsztatów to 45 zł za osobę. Warsztaty zalecane dla dzieci w wieku 7 i więcej lat. Każde dziecko może wejść z jednym opiekunem, przy czym jeden bilet upoważnia do otrzymania jednego zestawu ciasta i opakowań.
Kupując bilety proszę wybrać dzień w którym chcą nas Państwo odwiedzić i ilość biletów.
Warsztaty odbywać się będą w niedzielę 11,12, 18 i 19 stycznia o godzinie 13.00

Zapraszamy rodziców wraz z dzieciakami na cykl niesamowitych, piernikowych warsztatów w Piernikarni Wrocławskiej. Tym razem, w związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka wykonywać będziemy piernikowe prezenty dla najbliższych. Warsztaty będą odbywać się o godzinie 11.00 w sobotę i niedzielę.
Na naszych gości oczekiwać będą przygotowane wcześniej kształty z piernika oraz lukry do zdobienia. Na każdego posiadacza biletu czekają do wyboru dwa z trzech kształtów: piernikowa babcia, piernikowy dziadek lub duże serce.
Uczestnicy warsztatów najpierw własnoręcznie przygotują piernik figuralny w drewnianej formie i piernik ten później zostanie wypieczony.
Następnie, pod czujnym okiem piernikarki, która wtajemniczy przyszłych mistrzów sztuki piernikarskiej w arkana zdobienia pierników, uczestnicy rozpoczną zdobienie własnych pierników.
Gotowe pierniki będzie można zapakować w eleganckie pudełka i przewiązać ozdobną wstążką.
Warsztaty będą trwać około półtorej godziny.
Bilet na warsztaty kosztuje 40 zł. Każdy bilet oznacza uczestnictwo w warsztatach dla jednej osoby i jeden zestaw pierników do zdobienia. Wyjątkiem jest wizyta z dzieckiem w wieku poniżej 6 lat. Takie dzieci zapraszamy z opiekunami i w cenie biletu 40 zł wchodzi opiekun i dziecko, przy czym otrzymują oni jeden zestaw do zdobienia.
Za dodatkową opłatą można zakupić dodatkowy jeden piernik do zdobienia wraz z zestawem do pakowania. Koszt jednego dodatkowego zestawu to 15 zł lub 30 zł za 2 zestawy.
Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani nie mogą być wykorzystane w innym terminie niż ten na który zostały zakupione.
Warsztaty odbywać się będą w niedzielę 12, 18 i 19 stycznia o godzinie 11.00
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl