Schlesische Bauernbissen

Odwiedzając 12 listopada Dolnośląski Targ Rolny przy ulicy Zwycięskiej będziecie mogli skosztować tradycyjnych dolnośląskich pierników - Schlesische Bauernbissen.

czytaj całość »
Bomba Legnicka - Liegnitzer Bombe

Bomba Legnicka - Liegnitzer Bombe.
Historyczny piernik Dolnego Śląska

Czy wiedzieliście, że w dawniejszych czasach Dolny Śląsk piernikiem stał ?
W samym Wrocławiu, ale i w wielu dolnośląskich miastach i miasteczkach lokalni piernikarze i snycerze wytwarzali pierniki i oraz formy do ich kształtowania.
Wiele z tych tradycji obecnie jest odtwarzanych i kultywowanych przez pasjonatów piernikarstwa na całym Dolnym Śląsku.
czytaj całość »
Kiermasz Produktów Regionalnych w wałbrzyskiej Galerii Victoria

Lokalne dolnośląskie produkty słyną w całej Polsce ze swojej doskonałej jakości, jednak często sami mieszkańcy Dolnego Śląska nie zdają sobie sprawy, że w ich sąsiedztwie funkcjonują uznani w skali kraju producenci wyrobów spożywczych czy rękodzieła. Wsparcie produkcji lokalnej jest przejawem patriotyzmu gospodarczego, dzięki któremu rodzinne przedsiębiorstwa "z sąsiedztwa" mogą rozwijać swoją działalność i powiększać swój wkład w rozwój Dolnego Śląska i Polski.

czytaj całość »
Święta Bożego Narodzenia
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym 2021 roku życzą Pierniki Wrocławskie - rodzinna manufaktura piernika:
Ania, Kamila, Natalia, Jakub i Jacek
czytaj całość »
Nowy Rok
Kochani !
Korzystając z okazji jaką przynosi nam zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego chcemy serdecznie Wam podziękować za to, że kolejny rok byliście z nami.
czytaj całość »
Wesołych Świąt

Kochani!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku życzymy Wam dużo zdrowia i miłości oraz nieustającej słodkości ( z odrobiną pieprzu

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl