Kiermasz Produktów Regionalnych w wałbrzyskiej Galerii Victoria

Lokalne dolnośląskie produkty słyną w całej Polsce ze swojej doskonałej jakości, jednak często sami mieszkańcy Dolnego Śląska nie zdają sobie sprawy, że w ich sąsiedztwie funkcjonują uznani w skali kraju producenci wyrobów spożywczych czy rękodzieła. Wsparcie produkcji lokalnej jest przejawem patriotyzmu gospodarczego, dzięki któremu rodzinne przedsiębiorstwa "z sąsiedztwa" mogą rozwijać swoją działalność i powiększać swój wkład w rozwój Dolnego Śląska i Polski.

czytaj całość »
Święta Bożego Narodzenia
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym 2021 roku życzą Pierniki Wrocławskie - rodzinna manufaktura piernika:
Ania, Kamila, Natalia, Jakub i Jacek
czytaj całość »
Nowy Rok
Kochani !
Korzystając z okazji jaką przynosi nam zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego chcemy serdecznie Wam podziękować za to, że kolejny rok byliście z nami.
czytaj całość »
Wesołych Świąt

Kochani!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku życzymy Wam dużo zdrowia i miłości oraz nieustającej słodkości ( z odrobiną pieprzu

czytaj całość »
XVI Dolnośląski Festiwal Dyni

Zapraszamy Państwa na Dolnośląski Festiwal Dyni!

W programie konkursy na największą, na najsmaczniejszą oraz najdziwniejszą dynię. Dodatkowo plener plastyczny, gry i zabawy dla dzieci, wystawy i kiermasze (ponad 100 stoisk spożywczych, pamiątkarskich, artystycznych i przemysłowych oferujących artykuły tematyczne związane z dynią).

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl