Boże Narodzenie 2024
Kochani 

Przyjmijcie nasze najbardziej piernikowe i pachnące piernikiem, przyprawą, czekoladą oraz marcepanem życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Pierniki Wrocławskie
Rodzinna Manufaktura Piernika
Dolnośląska Tradycja Piernikarska
Ania, Kamila, Natalia, Jakub i Jacek
czytaj całość »
Pierniki Wrocławkie na IV Jarmark św. Sebastiana

W dniu 9 lipca Polkowice ożyją duchem średniowiecza podczas IV Jarmarku Świętego Sebastiana, który odbędzie się na rynku. Ta coroczna, plenerowa impreza nie tylko zaprasza mieszkańców do wspólnej zabawy, ale także jest hołdem dla patrona miasta, św. Sebastiana.

czytaj całość »
Schlesische Bauernbissen

Odwiedzając 12 listopada Dolnośląski Targ Rolny przy ulicy Zwycięskiej będziecie mogli skosztować tradycyjnych dolnośląskich pierników - Schlesische Bauernbissen.

czytaj całość »
Bomba Legnicka - Liegnitzer Bombe

Bomba Legnicka - Liegnitzer Bombe.
Historyczny piernik Dolnego Śląska

Czy wiedzieliście, że w dawniejszych czasach Dolny Śląsk piernikiem stał ?
W samym Wrocławiu, ale i w wielu dolnośląskich miastach i miasteczkach lokalni piernikarze i snycerze wytwarzali pierniki i oraz formy do ich kształtowania.
Wiele z tych tradycji obecnie jest odtwarzanych i kultywowanych przez pasjonatów piernikarstwa na całym Dolnym Śląsku.
czytaj całość »
Kiermasz Produktów Regionalnych w wałbrzyskiej Galerii Victoria

Lokalne dolnośląskie produkty słyną w całej Polsce ze swojej doskonałej jakości, jednak często sami mieszkańcy Dolnego Śląska nie zdają sobie sprawy, że w ich sąsiedztwie funkcjonują uznani w skali kraju producenci wyrobów spożywczych czy rękodzieła. Wsparcie produkcji lokalnej jest przejawem patriotyzmu gospodarczego, dzięki któremu rodzinne przedsiębiorstwa "z sąsiedztwa" mogą rozwijać swoją działalność i powiększać swój wkład w rozwój Dolnego Śląska i Polski.

czytaj całość »
Święta Bożego Narodzenia
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym 2021 roku życzą Pierniki Wrocławskie - rodzinna manufaktura piernika:
Ania, Kamila, Natalia, Jakub i Jacek
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl