Pierniki na prezenty

Pierniki to idealny prezent z okazji urodzin lub imienin.

Dobry piernik, pięknie wykonany jest doskonały na wszystkie okazje i dla wszystkich. O jakości piernika decyduje wiele czynników, ale najważniejsze z nich to jakość użytych składników i serce wkładane w ich wytworzenie. Wrocławskie Pierniki wykonujemy ze składników najwyższej jakości, doskonałej mąki z wiejskiego młyna, prawdziwego miodu i najwyższej jakości przypraw korzennych tak jak każe stara tradycja.  Takie są właśnie Pierniki Wrocławskie, prawdziwie naturalne i wypieczone z sercem.

W dawnych czasach piernik, jego posiadanie i darowanie było oznaką wielkiego bogactwa i szacunku oraz uczucia dla osób obdarowanych. Wytwarzając dla Państwa nasze produkty chcielibyśmy aby ich darowanie było dla Was radością i wyrazem uczucia dla obdarowanych.

Pierniki Wrocławskie będą idealnym prezentem z okazji urodzin lub imienin dla każdego kto jest Wam bliski. Lokalne dolnośląskie historyczne pierniki takie jak Bomba Legnicka, Neisser Konfekt, Schlesische Bauernbissen czy Piernik Lessinga pozwolą Wam przekazać bliskim swoje odczucia kulinarne związane z odwiedzinami na Dolnym Śląsku.

Ponieważ nasze miasto, Wrocław, jest miastem spotkań niech podarowanie komuś naszego piernika będzie ukoronowaniem i pamiątką spotkań które odbyli Państwo we Wrocławiu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl