Pierniki Bożonarodzeniowe

Piernik i wyroby z piernika tradycyjnie kojarzą się z atmosferą świąt Bożego Narodzenia, zdobieniem choinki, pakowaniem prezentów i właśnie zapachem piernika. W grudniowym czasie zaczynamy myśleć o tym jak rodzinnie spędzić razem czas. Zabawa w zdobienie pierników może być świetnym zajęciem dla całej rodziny, w trakcie którego wszyscy zbliżymy się do siebie i przypomnimy sobie najpiękniejsze,magiczne chwile z dzieciństwa.

W naszej ofercie świątecznej znajdą Państwo zestawy pierników do powieszenia na choince, pierniki do przyozdobienia świątecznego stołu, piernikowe domki, pierniczki do zjedzenia oraz zestawy pierniczków do własnoręcznego zdobienia.

Nasze pierniki wniosą do Państwa domów świąteczną atmosferę i zapach który zawsze kojarzy się ze świętami. Każdy z małych i średnich pierników, nawet jeśli to nie jest zaznaczone w opisie produktu, może zostać wykonany z dziurką i przewiązany wstążeczką aby łatwo byłoby powiesić go na choince.

Jeśli w naszej ofercie nie ma pierników które chcieliby Państwo mieć prosimy o kontakt na maila: sklep@piernikiwroclawskie.pl lub pod telefonem 606 566 266 .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl