Podsumowanie Projektu Plaża

Piernikarnia Wrocławska po raz pierwszy wzięła udział w Projekcie Plaża .Poniżej podsumowanie powstałe w trakcie podsumowania projektu.

8 tygodni, 8 nadmorskich miejscowości i 270 tysięcy odwiedzających – tak w skrócie można opisać miasteczko Dolnego Śląska, które po raz drugi promowało nasz region podczas Projektu Plaża, koordynowanego przez telewizję TVN. Dziś marszałek Cezary Przybylski wręczył podziękowania wszystkim wystawcom, którzy w wakacje prezentowali swoją ofertę.


- Projekt Plaża to przedsięwzięcie o zasięgu co najmniej ogólnopolskim. Dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu Dolny Śląsk i jego atrakcje były latem na ustach całej Polski. Pokazaliście piękno swoich miejscowości, zaciekawiliście atrakcjami, rozdaliście tysiące słownych zaproszeń. Zaproszeń, które zaowocują wizytami i zauroczeniem naszym województwem – mówi marszałek Cezary Przybylski - Dziękujemy za każdy wspólny weekend, wyśmienitą współpracę i morze wypromowanych atrakcji. Za widoczne na każdym kroku zaangażowanie, zarażanie pasją i mnóstwo ciekawych pomysłów. Za liczne spotkania, rozmowy oraz atrakcyjne warsztaty – dodaje.

W dolnośląskim miasteczku można było zapoznać się z ofertę turystyczną takich gmin jak: Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Oleśnica, Kłodzko, Wrocław, Karpacz, czy Szklarska Poręba. Wydział promocji urzędu marszałkowskiego pokazał dostępne w naszym regionie górskie resorty, sztolnie, kopalnie i zamki. Zaprosił do pięknych twierdz (Kłodzko i Srebrna Góra) oraz na pełne wrażeń spływy pontonowe. Natomiast animatorzy zaproponowali szereg zabaw skierowanych do całych rodzin. Można było stoczyć  familijne potyczki w sportach plażowych.
Projekt Plaża, to ogromne miasteczko TVN. Strefa dolnośląska była jedną z jego części.

W pozostałych częściach miasteczka dzieci szalały w „kids clubie”, gdzie stał plac zabaw, zaś nastolatkowie i dorośli mogli spróbować swoich sił w pływaniu na desce SUP lub skakaniu na wodnej trampolinie. Dostępna była również specjalna „Strefa Gwiazd”, w której gościli aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. „Na Wspólnej”, „Top Model”, „19+” czy „Big Brother”) oraz artyści muzyczni.


Tekst na podstawie http://www.umwd.dolnyslask.pl/urzad/aktualnosci/single-view/artykul/podsumowanie-projektu-plaza/

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl