23 Bolesławieckie Święto Ceramiki i Pierniki z Wrocławia

W dniach 18.08.2017 do 20.08.2017 ekipa Pierników Wrocławskich miała przyjemność gościć na 23 Bolesławieckim Święcie Ceramiki. Od wielu lat zbieraliśmy się aby odwiedzić zacny gród ten w trakcie tego święta. W tym roku dzięki naszej pasji czyli piernikom udało się nam tam dojechać i przywieźć nasze produkty.

Można by zadać pytanie jaki związek ma piernik z ceramiką, w zasadzie żaden gdyby nie to że można z piernika zrobić ceramikę i to zdatną do spożycia. Tak zrobiliśmy i w Bolesławcu się stawiliśmy:Oprócz piernika rodem z Wrocławia, z wzorem ceramiki mieliśmy także nasze pierniki smakowe. Były więc pierniki z lawendą, śliwką, czekoladą i staropolskie. Pojechały z nami też piernikowe laleczki i aniołki.

W Bolesławcu urzekła nas niezwykła atmosfera tego pięknego miasta i bardzo mili ludzie których poznaliśmy. Cały czas mieliśmy wrażenie że każdy mieszkaniec miasta jest dumny z jego symboli i produktów które tam powstają.

Ponieważ od lat jesteśmy miłośnikami wyrobów z Bolesławca, efekt był taki, że nasze auto co prawda w ciągu trzech dni opróżniło się z pierników, ale za to zostało solidnie obciążone porcją nowych odkryć ceramicznych.

Dziękujemy za piękną imprezę i atmosferę, za nowych znajomych, za rok  znów będziemy :-)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl